NOWE DOMY TORUŃ

Inwestycja
Sortuj
Metraż
Pokaż tylko dostępne
Pokaż tylko w promocji
Z ogrodem
Z tarasem
 • Dom nr 4 - Borowiacka 10

  Sprzedane

  Metraż: 128.92 m2 Ilość pokoi: 5 Piętro: Parter/Piętro Garaż: 21.06 m2 Taras: 21.06 m2


 • Dom nr 2 - Borowiacka 10

  Sprzedane

  Metraż: 139.69 m2 Ilość pokoi: 6 Piętro: Parter/Piętro Garaż: 28,32 m2 Taras: 28,32 m2


 • Dom nr 1 - Borowiacka 10

  Sprzedane

  Metraż: 139.69 m2 Ilość pokoi: 6 Piętro: Parter/Piętro Garaż: 28,32 m2 Taras: 28,32 m2


Wybór własnego mieszkania to decyzja, którą należy gruntownie przemyśleć. Warto postawić na nowe domy w Toruniu. Rynek pierwotny charakteryzuje się niższymi kosztami eksploatacyjnymi. W budynkach instaluje się nowoczesne materiały wykończeniowe oraz instalacyjne, które wpływają na bezpieczeństwo, dobrą akustykę i izolację termiczną. Do ważnych elementów należą też systemy grzewcze. Montujemy zaawansowane technologicznie urządzenia o wysokim współczynniku COP. Jako pierwsza firma deweloperska w Polsce zainwestowaliśmy w pompy ciepła – jedno z bardziej ekonomicznych rozwiązań, które czerpie energię do ogrzewania z gruntu. W ten sposób lokatorzy mogą wiele zaoszczędzić.

Nowe domy w atrakcyjnych lokalizacjach

Proponujemy nieruchomości w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych. Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę, wykupując tereny wyróżniające się ogromnym potencjałem. Stawiamy na miejsca w znajdujące się w niewielkiej odległości od centrum lub w rozwijających się dzielnicach. Na bieżąco analizujmy rynek, odkrywając nowe lokalizacje. Staramy się dopasować wygląd i układ obiektów do indywidualnych preferencji. Jeśli interesują Cię domy stan deweloperski stanowi idealną propozycję. Możesz dobierać dowolne wykończenia i aranżować wnętrze według własnego gustu.

Zainwestuj w domy z rynku pierwotnego

Skoro szukasz inwestycji o wysokim standardzie, nasze propozycje spełnią Twoje oczekiwania. Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie. Sprzedaż domów w Toruniu to nasza specjalność. Wskazujemy lokale, które mogą Cię wzbudzić Twoje zainteresowanie, a także doradzamy odpowiedni sposób finansowania. Tłumaczymy też, czym wyróżniają się wybrane rozwiązania inżynieryjne i przeprowadzamy przez skomplikowany proces związany z formalnościami. Na koniec podpisujemy umowę, dokładnie wyjaśniając każdy z punktów. Zależy nam na zapewnieniu jasnych warunków współpracy.

Chcesz znaleźć atrakcyjną nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji? Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę.