Mieszkania 4-pokojowe

[search-form id=”4-pokojowe” showall=’1′]

Nowe mieszkania 4 pokojowe na sprzedaż – Toruń

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór czteropokojowych mieszkań z rynku pierwotnego. Komfortowe i funkcjonalne lokale nadają się znakomicie dla kilkuosobowej rodziny, a także jako polecana inwestycja pod wynajem.

Dogodna lokalizacja

Wszystkie oferowane przez nas mieszkania mieszczą się w niskim (maksymalnie kilkupiętrowym) budownictwie na nowoczesnych osiedlach, w znakomitych lokalizacjach – w centrum i w dalszych dzielnicach Torunia. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, umożliwiające dogodny dojazd w niemal dowolne miejsce. Bliskość terenów zielonych pozwala natomiast na odprężenie po ciężkim tygodniu lub dniu pracy.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń

Każde prezentowane mieszkanie 4 pokojowe może się poszczycić wyjątkowo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Wszystkie lokale są jasne i słoneczne. Duża powierzchnia (od ok. 69 do 75 metrów kwadratowych) zapewnia wygodne codzienne życie, nawet w przypadku wieloosobowej rodziny.

Nasze mieszkania składają się zazwyczaj z trzech sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki, ale w niektórych naszych inwestycjach możemy zaproponować również lokale z garderobami czy też kuchniami zagospodarowanymi w osobnych pomieszczeniach. Każde nowe mieszkanie wyposażone jest również w obszerny balkon, taras lub ogródek, a w budynkach znajdują się ponadto komórki lokatorskie, pomieszczenia techniczne i miejsca postojowe w wielostanowiskowych garażach podziemnych oraz na zewnętrznych parkingach.

Tanie mieszkania od dewelopera

Zdajemy sobie sprawę, że chęć posiadania własnego mieszkania jest marzeniem wielu osób. Nie wszyscy mogą sobie na nie z łatwością pozwolić, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by prezentowane przez nas lokale cechowały się atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami. Jeśli Twoją uwagę przyciągnęło konkretne lokum, zachęcamy do nawiązania kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią ceny i dodatkowe informacje na temat wybranych inwestycji, dostępnych w naszej ofercie.