Mieszkania 3-pokojowe

Inwestycja
Sortuj
Metraż
Pokaż tylko dostępne
Pokaż tylko w promocji
Z ogrodem
Z tarasem
 • M35 - Żelazna 10

  Sprzedane

  Metraż: 63.76 m2 Ilość pokoi: 3 Piętro: 3 Piętro Balkon: 19,23 m2


 • M33 - Żelazna 10

  Sprzedane

  Metraż: 55.19 m2 Ilość pokoi: 3 Piętro: 3 Piętro Balkon: 20,98 m2


 • M27 - Żelazna 10

  Sprzedane

  Metraż: 63.98 m2 Ilość pokoi: 3 Piętro: 2 Piętro Balkon: 13,24 m2


 • M26 - Żelazna 10

  Sprzedane

  Metraż: 63.76 m2 Ilość pokoi: 3 Piętro: 2 Piętro Balkon: 19,23 m2


 • M24 - Żelazna 10

  Sprzedane

  Metraż: 55.12 m2 Ilość pokoi: 3 Piętro: 2 Piętro Balkon: 20,98 m2


 • M18 - Żelazna 10

  Sprzedane

  Metraż: 63.98 m2 Ilość pokoi: 3 Piętro: 1 Piętro Balkon: 13,42 m2


 • M17 - Żelazna 10

  Sprzedane

  Metraż: 63.76 m2 Ilość pokoi: 3 Piętro: 1 Piętro Balkon: 19,23 m2


 • M15 - Żelazna 10

  Sprzedane

  Metraż: 55.12 m2 Ilość pokoi: 3 Piętro: 1 Piętro Balkon: 20,98 m2


 • M4 - Żelazna 10

  Sprzedane

  Metraż: 58.28 m2 Ilość pokoi: 3


Toruń – mieszkania 3 pokojowe na sprzedaż

Nasz asortyment nieruchomościowy obejmuje szeroki wybór trzypokojowych mieszkań z rynku pierwotnego. Zapewniamy atrakcyjne ceny lokali, profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego lokum oraz dopełnienia formalności. Interesuje Cię koszt konkretnego mieszkania? Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi eksperci udzielą szczegółowych informacji na temat wybranego lokum oraz jego wyceny. Bogata oferta gwarantuje, że wśród naszych mieszkań każdy może znaleźć wymarzony lokal dla siebie i swojej rodziny. Mieszkanie składające się z 3 pokojów jest również polecaną inwestycją na wynajem.

Funkcjonalny układ pokojów

Wszystkie nasze 3-pokojowe mieszkania charakteryzują się przestrzennym i funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń: dwóch sypialni, dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz korytarza. Ponadto zostały wyposażone w balkony, tarasy lub ogródki, w zależności od poziomu (parteru albo piętra), na którym znajduje się lokum. Mieszkania są dobrze oświetlone i jasne. Duży metraż (lokale liczą od 55 do 64 metrów kwadratowych) sprawia, że w mieszkaniu może na co dzień żyć komfortowo nawet kilkuosobowa rodzina.

Dla właścicieli mieszkań przewidziane są również miejsca postojowe na parkingach zewnętrznych lub w garażach podziemnych z otwieraną automatycznie bramą segmentową, a także komórki lokatorskie.

Wysokiej jakości wykończenie

Każde mieszkanie 3 pokojowe mieści się w nowoczesnych, niewysokich blokach i jest wybudowane oraz wykończone wyłącznie z materiałów produkowanych zgodnie z najwyższymi normami jakościowymi. Jest wyposażone w solidne drzwi antywłamaniowe i stolarkę okienną plastikową. Zewnętrzne parapety wykonane są z powlekanej blachy, a na balkonach są założone stalowe, bezpieczne balustrady. Każde nowe mieszkanie posiada zamontowaną pełną instalację centralnego ogrzewania, elektryczną, wodno-kanalizacyjną i domofonową, a także gotowe okablowanie telewizyjne oraz pod instalację telefoniczną i internetową.

Różnorodność lokalizacji

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferowane przez nas tanie mieszkania spełniają nie tylko oczekiwania dotyczącego samego lokum, ale również otoczenia. Proponujemy inwestycje zarówno blisko prestiżowego centrum miasta oraz innych ważnych punktów Torunia, jak i na jego obrzeżach, w oddaleniu od miejskiego hałasu i zgiełku, pośród zieleni i parków, czyli miejsc idealnych na relaksujące spacery z dziećmi i rodziną lub na romantyczne przechadzki we dwoje. Wszystkie nasze lokale są dobrze skomunikowane z centrum i pozostałymi dzielnicami miasta. W pobliżu mieszkań znajdują się niezbędne instytucje i placówki, takie jak przedszkola i szkoły, poczta, apteki, sklepy czy przychodnie.

Mieszkania od doświadczonego dewelopera

Wybierając mieszkanie dla siebie i rodziny, warto zwrócić uwagę nie tylko na samą inwestycję, ale również na dewelopera, który dany lokal wybudował. Przedsiębiorstwo Budowlane Urbański działa na rynku już od niemal 30 lat. Dziesiątki zrealizowanych inwestycji, tysiące sprzedanych mieszkań, a także wielkie grono zadowolonych klientów świadczą o najwyższej jakości realizowanych inwestycji.