Mieszkania z tarasem

Inwestycja
Sortuj
Metraż
Liczba pokoi
Pokaż tylko dostępne
Pokaż tylko w promocji
Z ogródkiem
 • Dom nr 4 - Borowiacka 10

  Sprzedane

  Metraż: 128.92 m2 Ilość pokoi: 5 Piętro: Parter/Piętro Garaż: 21.06 m2 Taras: 21.06 m2


 • Dom nr 2 - Borowiacka 10

  Sprzedane

  Metraż: 139.69 m2 Ilość pokoi: 6 Piętro: Parter/Piętro Garaż: 28,32 m2 Taras: 28,32 m2


 • Dom nr 1 - Borowiacka 10

  Sprzedane

  Metraż: 139.69 m2 Ilość pokoi: 6 Piętro: Parter/Piętro Garaż: 28,32 m2 Taras: 28,32 m2


Wybór odpowiedniej nieruchomości wiąże się z ogromnym wyzwaniem. Zakup mieszkania z tarasem w Toruniu to inwestycja na wiele lat, dlatego należy ją dobrze przemyśleć. Budynek powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także niedrogi w eksploatacji. Firma, którą prowadzimy, od lat zajmuje się budową i sprzedażą obiektów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze propozycje spełniały wygórowane normy bezpieczeństwa. Wdrażamy rozwiązania przyczyniające się do poprawy akustyki. Stosujemy innowacyjne materiały oraz systemy grzewcze. Jako pierwsi w Polsce wyposażaliśmy budynki wielorodzinne w pompy ciepła wykorzystujące naturalną energię z gleby.

Znajdź idealne mieszkania z tarasami!

Oferujemy nowoczesne nieruchomości rozmieszczone w centrum oraz dzielnicach Torunia. Dzięki temu każdy znajdzie lokalizację spełniającą jego oczekiwania. Stale szukamy nowych, atrakcyjnych terenów pod budowę kolejnych mieszkań z tarasem. Stawiamy na obszary charakteryzujące się ogromnym potencjałem, np. w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych. Proponujemy lokale dostosowane do indywidualnych potrzeb, o różnej powierzchni, a także liczbie oraz układzie pomieszczeń. Stosujemy materiały wykończeniowe dopasowane do bieżących trendów panujących na rynku nieruchomości.

Sprzedaż mieszkań z tarasem – profesjonalna obsługa to podstawa!

Zapewniamy kompleksowe podejście. Wspieramy klientów na każdym etapie realizacji inwestycji. Doradzamy optymalny wybór obiektów. Tłumaczymy, czym wyróżniają się wybrane przez nas rozwiązania. Przygotowujemy również szczegółowe kosztorysy i wizualizacje, a także pomagamy załatwieniu niezbędnych formalności.  Zdajemy sobie sprawę, że cena mieszkań z tarasem w Toruniu odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego współpracujemy z siecią sprawdzonych partnerów biznesowych. Dzięki temu oferujemy konkurencyjne stawki przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów inżynieryjnych oraz licznych udogodnień. Zachęcamy Cię zatem do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią udzielimy wszelkich informacji.