Mieszkania 5-pokojowe

[search-form id=”5-pokojowe” showall=’1′]

Mieszkania 5-pokojowe z rynku pierwotnego – Toruń

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań pięciopokojowych. Szeroki asortyment sprawia, że każda osoba poszukująca własnego lokum znajdzie u nas wymarzone mieszkanie. Wszystkie lokale pochodzą z rynku pierwotnego i są sprzedawane w stanie deweloperskim. Cechują się najwyższą klasą wykończenia – przy budowie stosowane są jedynie najlepsze materiały spełniające surowe normy jakościowe. Mieszkania są wykończone wewnętrznymi tynkami gipsowymi i wyposażone w stolarkę okienną PCW oraz drzwi antywłamaniowe. Parapety zewnętrzne zostały wykonane z blachy powlekanej. Dokładamy wszelkich starań, by zaoferować możliwie najbardziej atrakcyjne i konkurencyjne ceny mieszkań.

Tanie mieszkania w dogodnej lokalizacji

Nasze mieszkania 5 pokojowe na sprzedaż znajdują się w dogodnych toruńskich lokalizacjach, znakomicie skomunikowanych z różnymi częściami miasta. W pobliżu osiedli mieści się rozwinięta infrastruktura transportowa oraz ważne instytucje, m.in. szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, apteki czy placówki pocztowe. Dzięki dużej powierzchni (prawie 130 metrów kwadratowych) nowe mieszkanie okaże się idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących na co dzień wyjątkowej swobody i komfortu.

Przestrzeń, wygoda, funkcjonalność

Każde prezentowane mieszkanie 5 pokojowe składa się z dwóch kondygnacji – parteru i pełnego piętra. Posiada również wbudowany w bryłę budynku jednostanowiskowy garaż z bezpośrednim wejściem do domu. Parter składa się z części dziennej – salonu o powierzchni ponad 40 metrów kwadratowych połączonego z jadalnią i aneksem kuchennym, a także z gabinetu, łazienki, wiatrołapu, korytarza oraz pomieszczenia technicznego. Salon jest wyposażony w urokliwy kominek. Na piętrze znajdują się natomiast trzy sporej wielkości sypialnie, w tym jedna z garderobą i prywatną łazienką, a także druga łazienka i korytarz. Z dwóch sypialni prowadzą bezpośrednie wyjścia na przestronny taras o powierzchni ponad 20 metrów kwadratowych.