Kawalerki

Inwestycja
Sortuj
Metraż
Pokaż tylko dostępne
Pokaż tylko w promocji
Z ogrodem
Z tarasem
  • Nic nie znaleziono

    Niestety nie znaleźliśmy żadnego mieszkania spełniającego Twoje wymagania. Spróbuj ponownie z innymi ustawieniami wyszukiwarki.

Od wielu lat popularnością cieszą się kawalerki. Klienci doceniają je za komfort, a jednocześnie za niskie koszty eksploatacji. Niewielka powierzchnia przekłada się na mniejsze opłaty związane z ogrzewaniem czy zużyciem wody. Warto wybierać jednak nieruchomości charakteryzujące się dużym potencjałem, w szybko rozwijających się dzielnicach. Posiadamy mieszkania kawalerki w Toruniu zlokalizowane w różnych punktach miasta – zarówno w centrach, jak i na obrzeżach. Dzięki temu każdy znajdzie optymalny wariant. Proponujemy nieruchomości o wysokim standardzie, w bliskiej odległości od kluczowych węzłów komunikacyjnych. Zwracamy też uwagę na otoczenie wokół, np. tereny zielone, zabudowania.

Dobrze wyposażone i tanie kawalerki

Nasze nieruchomości wyróżniają się zastosowaniem innowacyjnych technologii. Na bieżąco śledzimy trendy w branży, dobierając rozwiązania przyczyniające się do zmniejszenia kosztów eksploatacji. Dbamy o odpowiednią izolację, materiały wykończeniowe. Ogromną uwagę przywiązujemy też do systemów ogrzewania. Stawiamy na urządzenia charakteryzujące się wysokim współczynnikiem COP i zużywające niewiele paliwa. Współpracujemy także z zaufanymi dostawcami, podwykonawcami, dystrybutorami, którzy zapewniają nam atrakcyjne ceny. Takie podejście sprawia, że nasze obiekty cechują się nie tylko przemyślanymi rozwiązaniami inżynieryjnymi, ale także konkurencyjnymi stawkami.

Zainwestuj w nowe mieszkania kawalerki

Nasza firma funkcjonuje na rynku blisko 30 lat. Toruń to miasto, gdzie mamy swoją siedzibę, jednak inwestycje realizujemy również w innych rejonach w Polsce, a także za granicą. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne nagrody i wyróżnienia. Nieustannie poszukujemy nowych terenów inwestycyjnych, aby poszerzać ofertę o nowe lokalizacje. Jeśli interesuje Cię kawalerka na sprzedaż, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy wstępną ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych preferencji.