Mieszkania dla młodych

[search-form id=”dla-mlodych” showall=’1′]

Program Mieszkanie dla Młodych (MDM), jeszcze do niedawna, uważany był za jeden z popularniejszych sposobów finansowania nieruchomości. Projekt kierowany do osób poniżej 35. roku życia, miał na celu wsparcie singli oraz małżeństw przy zakupie własnego lokalu. Działał na terenie całej Polski. Wysokość dotacji zależała od wielu czynników. Do najważniejszych zaliczały się stan cywilny, liczba dzieci, wartość oraz lokalizacja domu. W praktyce otrzymywało się dopłaty w wysokości rzędu kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tys. zł. Choć dziś nie można ubiegać się już o rządowe wsparcie, warto zainteresować się innymi rozwiązaniami oferowanymi przez firmy deweloperskie.

Jak starać się o mieszkania dla Młodych w Toruniu?

Interesujesz się zakupem nieruchomości? Polecamy nowe mieszkania w Toruniu MDM. Zapewniamy kompleksowe podejście – pomagamy w doborze odpowiednich wariantów, doradzamy optymalne kredytowanie, spisujemy umowę. Staramy się, by nasze propozycje wyróżniały się różnorodnością, dlatego na bieżąco powiększamy bazę dostępnych obiektów. Inwestujemy w tereny znajdujące się w pobliżu centrum, a także niedaleko rozwijających się dzielnic. Ogromną uwagę przykładamy również do nowoczesnych możliwości dotyczących materiałów oraz technologii. Chcemy, by lokale dostępne w naszym portfolio, cechowały się nie tylko estetyką, ale przede wszystkim były funkcjonalne i niedrogie w eksploatacji.

Sprzedaż mieszkań MDM na jasnych zasadach

Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy. Dokładnie wyjaśniamy zapisy poszczególnych punktów w umowie, co doceniło już wielu polskich i zagranicznych klientów. Wyróżnia nas też konkurencyjna oferta. Przez wiele lat udało się nam zdobyć sprawdzonych partnerów biznesowych, dzięki czemu proponujemy atrakcyjne ceny mieszkań przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów inżynieryjnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mieszkań z rynku pierwotnego? Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z naszymi konsultantami. Chętnie udzielimy Ci potrzebnych informacji, a także przygotujemy wstępną ofertę.