Chrobrego 151, Toruń   |   tel/fax: 56 62 380 45   |   pon-pt: 8:00 - 16:00 Obsługa wspólnot E-kartoteki :: Regulamin :: Facebook :: Mapa strony

Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane

znajdź idealne mieszkanie

Mieszkania

Mieszkania – nowe inwestycje

Zakup nowego mieszkania w Toruniu to decyzja, która nie należy do najłatwiejszych. Nabywca musi rozważyć wiele kwestii, rozpoczynając od metrażu, lokalizacji, ceny za m2, sposobu finansowania. W przypadku zainteresowania mieszkaniami z rynku pierwotnego o wszystkie aspekty związane z inwestycją można porozmawiać z deweloperem. Sprzedaż mieszkań to skomplikowany proces, dlatego należy się do niego odpowiednio przygotować, aby później nie żałować podjętej decyzji.

Dom lub mieszkanie

Czy istnieją miejsca idealne? Na rynku pierwotnym dostępnych jest wiele inwestycji, ale nie wszystkie trafiąją w nasze potrzeby. Podstawowe kryterium najczęściej stanowi cena nieruchomości. Oprócz ceny występują jeszcze kryteria jak : lokalizacja mieszkania lub domu, szybka dostępność do ważnych miejsc, rozkład mieszkania. Te i inne aspekty pozwolą zdecydować się na nowy dom lub nowe mieszkanie. Jednak jeśli cena za m2 jest jedną z najwyższych na rynku nieruchomości w Toruniu, wymagania rosną. Dlatego przed zakupem nowego mieszkania lub nowego domu należy rozważyć, czego tak naprawdę szukamy i na jakie ustępstwa jesteśmy w stanie pójść. Nowe inwestycje mieszkaniowe są zgodne przede wszystkim z najnowszymi trendami architektonicznymi i planem zagospodarowania przestrzeni, muszą być również funkcjonalne. Ustal swoje priorytety i określ, co jest dla Ciebie ważne w przypadku zakupu nieruchomości, dom czy mieszkanie i które ich cechy.

Jak kupić mieszkanie?

Po sprecyzowaniu wymagań dotyczących mieszkania, należy przejrzeć oferty deweloperów, pośredników nieruchomości, sprzedawców indywidualnych. Toruń to duże miasto, więc z pewnością trafisz na wiele atrakcyjnych ogłoszeń. Zastanów się, czy interesują Cię mieszkania z rynku pierwotnego, czy z rynku wtórnego. Przede wszystkim ceny mieszkań od deweloperów będą zdecydowanie niższe, ale pamiętaj o kosztach wykończenia. Jeśli zdecydujesz się na rynek pierwotny, wybierz kilka inwestycji mieszkaniowych spełniających Twoje oczekiwania i umów się na spotkanie w biurze deweloper. Podczas rozmowy zapytaj o wszystkie kwestie, które są dla Ciebie ważne. W sprawach finansowych skorzystaj z pomocy doradcy finansowego. On przeprowadzi Cię przez cały proces sprzedaży mieszkania.

Na co zwrócić uwagę przy kupnie mieszkania?

Czytając oferty dotyczące nowych mieszkań na sprzedaż, na pierwszym miejscu z pewnością zwrócisz uwagę na cenę za m2. Będzie to wartość wyjściowa, którą z pewnością uda Ci się nieco wynegocjować. Nowe mieszkania często zlokalizowane są poza ścisłym centrum miasta. Zastanów się, czy Ci to odpowiada. Ważny jest także metraż, standard wykończenia. Przejrzyj cały prospekt i zapoznaj się z informacjami dotyczącymi jakości materiałów, które zostały użyte przy budowie. Nowe mieszkania na sprzedaż są atrakcyjne, ale zastanów się, czy sam chcesz brać się za wykończenie, czy wolisz wprowadzić się do gotowego mieszkania.

Nowe inwestycje mieszkaniowe – wciąż rozpoczynamy kolejne projekty

Toruń jest miastem, które prężnie rozwija się pod względem nie tylko infrastruktury miejskiej, ale także poszerzania możliwości zawodowych. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób decyduje się właśnie tutaj założyć swój dom. Nasze zadanie polega więc na tworzeniu komfortowych, bezpiecznych mieszkań, które staną się idealnym miejscem zarówno dla rodzin, jak i dla singli.

Regularnie podejmujemy kolejne inwestycje mieszkaniowe, a oferowane przez nas mieszkania są konkurencyjne w kontekście lokalizacji i ceny. Każdy z wybudowanych kompleksów charakteryzuje się niebanalną architekturą – współpracujemy z najlepszymi architektami, priorytetowo traktujemy dopełnienie wszystkich norm bezpieczeństwa i dopracowanie najdrobniejszych szczegółów. Budynki są więc w pełni funkcjonalne, posiadają szereg udogodnień i chociaż w takiej kategorii jak nowe mieszkania Toruń ma coraz więcej do zaoferowania, to właśnie nasze realizacje bezsprzecznie wyróżniają się na tle pozostałych propozycji w ramach sektora nieruchomości.

Mieszkania deweloperskie – sposób na spełnienie marzeń o idealnym domu

Doskonale wiemy, jak trudno zdecydować się na zakup mieszkania, a także zdajemy sobie sprawę z tego, ile czasu trzeba poświęcić na znalezienie wymarzonego lokum. Najczęstszą rozterką, z którą wówczas mierzy się większość osób zainteresowanych przeprowadzką, jest konieczność wyboru między rynkiem pierwotnym a wtórnym. Każdą sytuację należy rozważyć indywidualnie, jednak jeśli szukamy konkretnego, wymarzonego mieszkania rynek pierwotny z pewnością zaoferuje nam więcej opcji. Tym bardziej, że dla wszystkich poszukujących mieszkania Toruń jest idealnym miastem, jeśli chodzi o budowanie nowych osiedli.

Zaaranżuj swoje mieszkanie

Ogromny atut decyzji o zakupie mieszkania deweloperskiego stanowi fakt, że każde pomieszczenie możemy zaaranżować według własnych upodobań – ściany to białe kartki, które czekają, aż zapełnimy je swoimi pomysłami. Poza tym mamy pewność, że zastosowane podczas budowy technologie zostały starannie dobrane, a ich mocnymi stronami jeszcze przez wiele kolejnych lat pozostaną innowacyjność oraz trwałość. Nowe mieszkania na pewno nie zawiodą naszych oczekiwań i będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Wybierając natomiast lokum z rynku wtórnego nigdy nie wiemy, ile czasu i środków finansowych pochłonie remont, nie znamy ukrytych wad ani faktycznego stanu zamontowanych instalacji. Jako jeden z liderów w branży deweloperskiej obecnie stosujemy zaawansowane techniki inżynieryjne, gwarantujące bezawaryjność wszelkich instalacji – kiedyś posługiwano się mniej rozwiniętymi technikami, w związku z czym trudno jednoznacznie określić, jak długo mieszkanie wybudowane kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat temu pozwoli nam na komfortowy odpoczynek i spokojny sen. Pamiętajmy, że wprowadzenie się pod własny adres to inwestycja długoterminowa, dlatego warto być pewnym wysokich standardów jakościowych. Ceny nowych mieszkań również są w tym kontekście bardzo atrakcyjne – oprócz możliwości samodzielnego urządzenia wnętrz, korzystamy także z nowoczesnych, bezpiecznych budynków.