Chrobrego 151, Toruń   |   tel/fax: 56 62 380 45   |   pon-pt: 8:00 - 16:00 Obsługa wspólnot E-kartoteki :: Regulamin :: Facebook :: Mapa strony

Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane

znajdź idealne mieszkanie

Mieszkania

Nowe inwestycje mieszkaniowe- wciąż rozpoczynamy kolejne projekty

Toruń jest miastem, które prężnie rozwija się pod względem nie tylko infrastruktury miejskiej, ale także poszerzania możliwości zawodowych. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób decyduje się właśnie tutaj założyć swój dom. Nasze zadanie polega więc na tworzeniu komfortowych, bezpiecznych mieszkań, które staną się idealnym miejscem zarówno dla rodzin, jak i dla „singli”. Regularnie podejmujemy kolejne inwestycje mieszkaniowe, a oferowane przez nas mieszkania są konkurencyjne w kontekście lokalizacji i ceny. Każdy z wybudowanych kompleksów charakteryzuje się niebanalną architekturą – współpracujemy z najlepszymi architektami, priorytetowo traktujemy dopełnienie wszystkich norm bezpieczeństwa i dopracowanie najdrobniejszych szczegółów. Budynki są więc w pełni funkcjonalne, posiadają szereg udogodnień i chociaż w takiej kategorii jak nowe mieszkania Toruń ma coraz więcej do zaoferowania, to właśnie nasze realizacje bezsprzecznie wyróżniają się na tle pozostałych propozycji w ramach sektora nieruchomości. 

Mieszkania deweloperskie – sposób na spełnienie marzeń o idealnym domu

Doskonale wiemy, jak trudno zdecydować się na zakup mieszkania, a także zdajemy sobie sprawę z tego, ile czasu trzeba poświęcić na znalezienie wymarzonego lokalu. Najczęstszą rozterką, z którą mierzy się większość kupujących, jest konieczność wyboru między rynkiem pierwotnym a wtórnym. Każdą sytuację należy rozważyć indywidualnie, jednak jeśli szukamy konkretnego, wymarzonego mieszkania rynek pierwotny z pewnością zaoferuje nam więcej. Tym bardziej, że dla wszystkich poszukujących mieszkania Toruń jest idealnym miastem, jeśli chodzi o budowanie nowych osiedli.

Zaaranżuj swoje mieszkanie

Ogromny atut decyzji o zakupie mieszkania deweloperskiego stanowi fakt, że każde pomieszczenie możemy zaaranżować według własnych upodobań – ściany to białe kartki, które czekają na zapełnienie pomysłami. Poza tym mamy pewność, że zastosowane podczas budowy technologie zostały starannie dobrane, a ich mocnymi stronami jeszcze przez wiele kolejnych lat pozostaną innowacyjność oraz trwałość. Nowe mieszkania na pewno nie zawiodą naszych oczekiwań i będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Wybierając natomiast lokal z rynku wtórnego nigdy nie wiemy, ile czasu i środków finansowych pochłonie remont, nie znamy ukrytych wad ani faktycznego stanu zamontowanych instalacji. Jako jeden z liderów w branży deweloperskiej obecnie stosujemy zaawansowane techniki inżynieryjne, gwarantujące bezawaryjność wszelkich instalacji – kiedyś posługiwano się mniej rozwiniętymi technikami, w związku z czym trudno jednoznacznie określić, jak długo mieszkanie wybudowane kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat temu pozwoli nam na komfortowy odpoczynek i spokojny sen. Pamiętajmy, że wprowadzenie się pod własny adres to inwestycja długoterminowa, dlatego warto być pewnym wysokich standardów jakościowych. Ceny nowych mieszkań również są w tym kontekście bardzo atrakcyjne – oprócz możliwości samodzielnego urządzenia wnętrz, korzystamy także z nowoczesnych, bezpiecznych budynków.

Nowe mieszkania na sprzedaż – u nas zawsze w korzystnych cenach i atrakcyjnych lokalizacjach

Dla wszystkich pragnących zakupić nowe mieszkania Toruń jest idealnym miejscem. Zapraszamy do skorzystania zwłaszcza z naszej oferty, ponieważ od lat z sukcesem ukończyliśmy liczne inwestycje, wzbogacające infrastrukturę mieszkalną i biznesową miasta. Wiele wykonanych przez nas realizacji zdobyło prestiżowe nagrody w różnych konkursach architektonicznych, co traktujemy jako ogromne wyróżnienie, a także potwierdzenie, że efekty naszej pracy spełniają wszystkie wymogi profesjonalizmu. Poza tym chętnie wysłuchujemy opinii klientów i staramy się zaproponować rozwiązania w pełni adekwatne do oczekiwań. Dlatego też w razie wszelkich pytań, wątpliwości czy sugestii nasi konsultanci na pewno będą w stanie udzielić wyczerpujących informacji, natomiast osoby do tego upoważnione zaprezentują poszczególne mieszkania. Cieszymy się z tego, jak dużą popularnością cieszą się ukończone przez nas budynki. Toruń odegrał w naszym sukcesie niemałą rolę – doceniamy jego potencjał i jesteśmy przekonani, że jest doskonałym miejscem na założenie domu.