Chrobrego 151, Toruń   |   tel/fax: 56 62 380 45   |   pon-pt: 8:00 - 16:00 Obsługa wspólnot E-kartoteki :: Regulamin :: Facebook :: Mapa strony

Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane

O firmie

osiagniecia

OSIĄGNIĘCIA

 

URBAŃSKI Przedsiębiorstwo Budowlane działa już 27 rok i znane jest nie tylko w Polsce, ale i za granicą – przede wszystkim w Niemczech,  gdzie działa od 1991 roku i wykonuje budynki mieszkalne, zespoły budynków jednorodzinnych, a także obiekty użyteczności publicznej.

URBAŃSKI P.B. posiada na swoim koncie wiele wyróżnień i nagród między innymi za:

- budynek wielorodzinny na os. Zieleniec (1995)

- budynek wielorodzinny przy Legionów 13 A (1998)

- za osiągnięcia gospodarcze nagroda "Polski Sukces" 2000

- własną siedzibę firmy URBAŃSKI przy ul. Chrobrego 151 (2000)

- centrum handlowe „Servitor” (2002)

- budynek wielorodzinny w ekskluzywnym kompleksie mieszkalnym  „NAD  DOLINĄ”

- czterogwiazdkowy HOTEL BULWAR w Toruniu (2009)

 

 

inwestycje

INWESTYCJE W PRZYSZŁOŚĆ

 

            Firmie URBAŃSKI P.B. w działalności przyświecają dwie myśli przewodnie. Jedna to ciągłe udoskonalenia technologiczne wpływające na poprawę komfortu, akustyki i bezpieczeństwa obiektów budowlanych. Druga to minimalizacja kosztów eksploatacji. W luksusowym kompleksie mieszkalnym NAD DOLINĄ  po raz pierwszy w Polsce zastosowano w budynkach wielorodzinnych tzw. pompy ciepła, które bazują na wykorzystaniu naturalnego ciepła ziemi. Takie rozwiązania z sukcesem były stosowane również w kolejnych inwestycjach.

Obniżenie kosztów eksploatacji jest równoznaczne z niższymi kosztami utrzymania obiektów przez przyszłych użytkowników. Aby stało się to możliwe, konieczne jest użycie odpowiednich materiałów budowlanych. Odpowiednich, czyli o najwyższej jakości, których zastosowanie z pewnością zaowocuje mniejszym zużyciem ciepła.         

Inwestuj w przyszłość !